Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy w Tripcar to wynajem fabrycznie nowych samochodów dostawczych od 3 do 36 miesięcy​. W ramach usługi wynajmu długoterminowego zapewniamy obsługę wynajmowanych samochodów w zakresie: operacyjnym, administracyjnym i technicznym. Gwarantujemy minimum formalności, szybkie dostarczenie samochodu oraz optymalną cenę uwzględniającą limit kilometrów oraz stopień zużycia samochodu. Powiedz nam w jakiej branży pracujesz a my przygotujemy optymalną ofertę dla twojej firmy.

Wymiana opon

Naprawa szkód

Assistance 24h

Oklejanie samochodów

Ubezpieczenia

Monitoring GPS

Zalety korzystania z usługi wynajmu długoterminowego

Finansowe

Precyzyjne planowanie budżetu oraz przewidywalność kosztów - stałe, miesięczne raty wynajmu umożliwiają łatwe i precyzyjne planowanie wydatków związanych z firmową flotą oraz uwalniają od ryzyka związanego z niespodziewanymi wydatkami; Niższe koszty - dzięki optymalnemu dobraniu parametrów świadczonych usług oraz rabatom wynegocjowanym przez ​Tripcar; Większa zdolność kredytowa - wynajmowane pojazdy nie obciążają bilansu firmy.

Podatkowe

Możliwość odliczenia podatku VAT z tytułu użytkowania pojazdów, w dozwolonej przepisami kwocie; Raty wynajmu to koszt uzyskania przychodu, obniżając wysokość podatku dochodowego.

Administracyjne

Oszczędność czasu – ​Tripcar przejmuje od Klienta obowiązki związane z opieką nad służbowymi samochodami, w tym z ich zakupem, rejestracją, serwisowaniem, ubezpieczeniem itp.;

Zbiorowe faktury i rozliczenia zapewniają przejrzystość i możliwość łatwej analizy kosztów; Narzędzia on-line pozwalają na łatwą i szybką analizę oraz monitorowanie posiadanej floty w czasie rzeczywistym​.​